Doradztwo

Nasza firma to nie tylko lider w produkcji trzcinowych dachów i nie tylko wykonawca altan, czy konstrukcji dachowych. Nasza firma to po pierwsze ludzie- grono specjalistów zakochanych w swoim fachu. To właśnie dzięki zespołowi z pasją, wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem możemy Państwu gwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Jako znawcy swojego fachu mamy też przyjemność zaproponować Państwu profesjonalne doradztwo. Odpowiednie wsparcie, poprzedzone wnikliwą analizą życzeń, oczekiwań i potrzeb klienta jest warunkiem efektywnej inwestycji. Pragniemy zaznaczyć, że podstawową gratyfikacją naszej pracy jest satysfakcja- zarówno satysfakcja klienta, jak i satysfakcja naszego zespołu. W związku z tym podkreślamy, że nie zależy nam na wykonaniu jak największej liczby zleceń. Naturalnie pragniemy mieć liczne grono odbiorców i o to zabiegamy, aczkolwiek chcemy aby każdy nasz klient zdawał sobie dokładnie sprawę z rozwiązania, na które się decyduje.

Rozumiemy, że w Internecie krąży ogrom przeróżnych informacji na temat strzechowych i wiórowych dachów. Oczywiście nie wszystkie z nich są prawdziwe. Wiemy jak trudno dziś dotrzeć do kompetentnych, rzetelnych danych. Dlatego też nie tylko oferujemy Państwu pomoc, ale serdecznie zachęcamy do korzystania z niej. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i ułatwimy podjęcie słusznej decyzji. W temacie strzecharstwa nie ma dla nas tajemnic, prosimy więc śmiało kierować do nas wszelkie wątpliwości.

Top