O firmie

To z czego jesteśmy dumni to nieprzerwany rozwój naszej działalności, w której każdy realizuje swoją pasję, dzięki której możemy pomóc w realizacji waszych marzeń.
Początki naszej firmy to lata 1998/1999. Wówczas to rozpoczęliśmy pozyskiwanie trzciny torując drogę do poznania tego surowca pod kątem strzecharstwa. Odpowiednie zarządzanie trzcinowiskami pozwoliło na stworzenie warunków do jej prawidłowego wzrostu. Zaowocowało to pokaźnymi zasobami tego surowca, który eksploatujemy po dzień dzisiejszy.

Nasze pierwsze strzechy to rok 2002. Dach z trzciny na gospodzie Drumlin położonym w Udziejku – Sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz Karczma Polska w Sopocie to powód do dumy gdyż te realizacje otworzyły nam drzwi na klientów w całej Polsce.

Kolejne lata to nieustanny rozwój i wiele realizacji na terenie całego kraju. Doświadczenie oraz kształcenie nowych strzecharzy zwiększyło nasze możliwości i skróciło czas realizacji zleceń. Dzisiaj jesteśmy jedną z największych firm strzecharskich w Polsce. Obecnie dysponujemy profesjonalnym sprzętem i warunkami do pozyskiwania, magazynowania i transportu trzciny, warsztatem ciesielskim do budowy konstrukcji drewnianych, altan ogrodowych. Trzcinę magazynujemy pod zadaszeniem co zapewnia zawsze najwyższą jakość.

Top