Altany

Budowa altan ogrodowych to jedna ze specjalności naszej firmy. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę w tym zakresie – wykonanie konstrukcji, krycie dachów trzciną.

Jak przy każdej innej świadczonej przez nas usłudze, tak i przy budowie altan, naszym priorytetem są oczekiwania i potrzeby klienta. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, skupiając się na najdrobniejszych szczegółach. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Altana ogrodowa poza wysokimi walorami estetycznymi niejednokrotnie spełniać ma rolę czysto praktyczną, np. służyć jako palenisko, grill, wędzarnia, czy piec chlebowy. Konstruujemy zatem różnorodne rodzaje altan otwartych i zamkniętych, zależnie od przeznaczenia, w tym głównie altany:

  • murowane,
  • kamienne,
  • drewniane.

Nasze altany wyróżniają się nietuzinkowym- bajkowym wręcz wyglądem oraz nieprzeciętną trwałością. Jest to poniekąd zasługą strzechowych i wiórowych dachów, których montaż stanowi kluczowy filar naszej działalności. Altany kryte trzciną- często owalne lub okrągłe- mogą zostać wykończone finezyjną falbaną, bądź dowolnym wzorem. Niebanalnie prezentuje się także asymetryczny dach ze strzechy, który z jednej strony zapewni cień i przyjemny chłód w upalny letni dzień, z przeciwnej zaś wpuści trochę ciepła i słońca.

Naturalne połączenie najwyższej jakości materiałów, bezpieczeństwo, perfekcyjne wykonanie, oryginalność oraz prestiż to synonimy altan ogrodowych naszego autorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji, a także zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Dzięki nieletniemu doświadczeniu, świadczymy profesjonalne doradztwo inwestycyjne.

Nasze realizacje:

Top